Szafki pod akwaria

SZAFKI TRENDY

Solidna konstrukcja dzięki korpusowi wykonanemu z płyty o grubości 18 mm, pełne plecy oraz podwójnej grubości blat górny  to podstawowe cech szafki Trendy. Dodatkowo jak we wszystkich naszych szafkach regulowane stopki i otwór na węże i kable. Czysta forma bez widocznych uchwytów dzięki otwieraniu dotykowemu. 

Dostępne standardowe wymiary szafek:

SZAFKI MASSIVE

Solidna konstrukcja dzięki korpusowi wykonanemu z płyty o grubości 36 mm, pełne plecy oraz system otwierania dotykowego to podstawowe cech szafki MASSIVE. Dodatkowo jak we wszystkich naszych szafkach regulowane stopki i otwór na węże i kable.

Dostępne standardowe wymiary szafek:

 

 

sZAFKI MASter

Solidna konstrukcja dzięki korpusowi wykonanemu z płyty o grubości 18 mm, pełne plecy oraz podwójnej grubości blat górny  to podstawowe cech szafki MASTER. Dodatkowo jak we wszystkich naszych szafkach regulowane stopki i otwór na węże i kable.

Dostępne standardowe wymiary szafek:

SZAFKI ADAŚ

Solidna konstrukcja dzięki korpusowi wykonanemu z płyty o grubości 18 mm, pełne plecy oraz system otwierania dotykowego to podstawowe cech szafki ADAŚ. Dodatkowo jak we wszystkich naszych szafkach regulowane stopki i otwór na węże i kable.

Dostępne standardowe wymiary szafek:

 

DOSTĘPNE KOLORY SZAFEK